Logo MedRim
(044) 228-14-41
(068) 412-82-12
health@medrim.com.ua
03058, г. Киев
ул. Татьяны Яблонской, д.6

О нас

Медичний центр, що цінує своїх пацієнтів понад усе

Медицинский цент "Родина і Медицина", основан в 2016 году ведущими специалистами в сфере охраны здоровья, расположен в Соломенском районе города Киев, предлагает комфортные условия для консультаций на современном оборудовании и амбулаторное лечение ряда заболеваний с доказанными результатами. С начала работы более 1500 пациентов уже доверились нам.

Сімейний лікар має завдання в забезпеченні професійного та комплексного підходу в діагностиці та лікуванні різноманітних органів і систем всього організму. Регулярне спостереження у сімейного лікаря нашого медичного центру дозволяє виявити та лікувати низку хвороб на ранньому етапі та гарантує профілактику загострення хронічних захворювань і виникнення ускладнень.

Окрема спеціалізація медичного центру Родина і Медицина патологія окорухового апарату, захворювань сітківки, кришталика та інших проблем ока у дорослих та дітей, для Вас є послуги оптометриста та можливість виготовити індивідуально підібрані окуляри з оправами, які представлені у нас (з каталогом оправ та цінами ви можете ознайомитись завітавши на сторінку ОПТИКА на нашому сайті.

Урологическое подразделение охватывает весь спектр амбулаторных услуг у взрослых и детей. Лечение инфекций мочеполовой системы, хронического простатита проводится прозрачно, при отсутствии "серых схем". Комплексный подход для лечения эректильной дисфункции совместными усилиями трех специалистов: уролога, сексопатолога и терапевта (семейного доктора), позволяет получить продолжительный результат в борьбе с недугом.

Врач сексопатолог проводит индивидуальные и семейные консультации (консультации пар) касательно расстройств сексуального характера и лечения мужского бесплодия.

До Ваших послуг ультразвукова (з допплерівськими методами дослідження) та лабораторна діагностика.

Наші адміністратори спланують Ваш візит до нашого центру максимально зручно та подбають про Ваш час та комфорт.

Ми працюємо зі страховими компаніями та приймаємо безготівкову оплату. Запрошуємо до співробітництва компанії та установи по наданню профілактичної та лікувальної допомоги Вашим співробітникам.

Our Team

ЄРЬОМЕНКО НЕЛЯ КОНСТАНТИНІВНА

Врач-офтальмолог

МЕЛЛІНА ВІКТОРІЯ БОРИСІВНА

Врач хирург-офтальмолог

МЕЛЛІН ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Врач-уролог

ОСЬМАК ЄВГЕН ДМИТРОВИЧ

Терапевт

ПОВОРОЗНЮК МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ

Врач-сексопатолог

РОМАНОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Врач-офтальмолог

СОЛОДКИЙ МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Детский хирург